Loading Downloads
43Episodes
Category: Business:Marketing

👨‍🍳 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz

🎤 Jakub Dresler: „Chtěli jsme něco, co by posunulo české sociální sítě,” | Digichef Podcast

August 12, 2022

Sociální sítě jsou skvělým nástrojem pro zviditelnění vaší firmy a budování brandu. Děláte je ale dobře? V Tastu jsme se rozhodli vytvořit audit, díky kterému si to můžete ověřit. A nejen to. Komplexní audit sociálních sítí je zároveň edukativní dokument, který by měl lidi naučit, jak sociální sítě dělat a proč.

Audit se zaměřuje na dvě sociální sítě  Facebook a Instagram  a vždy obsahuje checklist a manuál," vysvětluje Jakub. „Je určený firmám, které si své sociální sítě spravují samy anebo jim je spravuje freelancer nebo agentura, a chtějí si ověřit, že je dělají dobře a nejsou na nich jen proto, že je tam konkurence," dodává. Zajímá vás, co všechno audit obsahuje nebo jaká část sociálních sítí je často podceňovaná? Poslechněte si náš rozhovor.

Chcete si audit sociálních sítí rovnou stáhnout? Najdete ho na taste.cz.

Rozhovor je k dispozici i na YouTube.  

𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz   
 
👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.
 
📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz  🙏🏻 Napište nám!