Loading Downloads
43Episodes
Category: Business:Marketing

👨‍🍳 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz

🎤 David Procházka: „V lidské dobro určitě věřím,“ říká zakladatel projektu Donio | Digichef Podcast

November 9, 2020

15 % Čechů pravidelně přispívá na charitu. "Chceme lidi naučit, aby se to dostalo na 30, 40 %," říká David Procházka, zakladatel projektu Donio. Projekt, do kterého vstoupila skupina Miton jako investor. "Dva roky zpět bych neřekl, že budu mít projekt, který během jednoho roku přerozdělí 60 milionů lidem, kteří to potřebují." 

Rozhovor je k dispozici i na YouTube.  

𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz   
 
👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.
 
📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz  🙏🏻 Napište nám!