Loading Downloads
43Episodes
Category: Business:Marketing

👨‍🍳 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.



📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz

🎤 Jan Tichý: „U každého existujícího frameworku nám vždy něco chybělo, proto jsme si vytvořili vlastní.” | Digichef Podcast

December 21, 2021

„Všechny marketingové aktivity rozdělujeme do pěti fází: Povědomí, Akvizice, Výkon, Retence a Doporučení, tedy PAVRD," vysvětluje Jan Tichý, který je v Tastu zodpovědný za strategický, produktový a znalostní rozvoj. Co pod jednotlivé fáze spadá a v čem se PAVRD liší od velmi známého frameworku SEE-THINK-DO-CARE (S-T-D-C)?

Rozhovor je k dispozici i na YouTube.  

𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz   
 
👉  Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.
 
📧  Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz  🙏🏻  Napište nám!