Loading Downloads
57Episodes
Category: Business:Marketing

👨‍🍳 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz

🎤 Klára Lošková | „Reakce na světové dění jsou důležitá část brandingu.“ | Digichef Podcast

October 18, 2022

Real-time marketing je ošemetná disciplína. Rychlou reakcí na aktuální události si může značka budovat lepší vztah se zákazníkem, ale také si trhnout pořádnou ostudu, pokud není reakce dostatečně rychlá a dobrá. Proč se tedy do tohoto rizika pouštět? „Pro zákazníky je důležité, aby byla značka aktuální a autentická. Spotřebitelé totiž vyhledávají a mají mnohem raději brandy, které umí vyjádřit své hodnoty,” vysvětluje Klára. 

Toto téma ji zaujalo natolik, že si ho zvolila jako předmět své case study: Jak dělají reakční marketing velké značky? V ní rozebírá, proč je dobré dělat reakční marketing a jak nastavit strategii komunikace brandu. Vše navíc popisuje na kampaních českých i světových značek. Které značky umí s real-time marketingem zazářit? Kde je rozdíl mezi brandem, co využívá situace pro svůj prospěch, a tím, který opravdu pomáhá? Více se o publikaci a reakčním marketingu můžete dozvědět v našem rozhovoru.

Klára Lošková působí v Taste jako specialista na sociální sítě. Co původně začalo jako osobní koníček, přerostlo v práci, která ji baví. Klára se snaží být neustále kreativní a nacházet nové způsoby, jak zaujmout i ty nejznuděnější uživatele sociálních sítí.

𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz
 
👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.
 
📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz  🙏🏻 Napište nám!