Loading Downloads
43Episodes
Category: Business:Marketing

👨‍🍳 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz

🎤 Lucie Audi: „#HolkyzMarketingu jsou pro mě srdcová záležitost.” | Digichef Podcast

August 31, 2022

Facebooková skupina #HolkyzMarketingu má k dnešnímu dni přes 32 tisíc členů a stále přibývají noví. „Dneska už to není jen projekt, ale je to firma, je to neziskovka, je to vzdělávací platforma," vysvětluje Lucie. Původním cílem skupiny bylo podporovat a propojovat holky, které se zabývají marketingem nebo zastávají vedoucí pozice. Vyrostla ale v něco mnohem většího a v loňském roce se z neziskové skupiny stala obchodní společnost.

Lucie Audi se v rámci Akademie #HolkyzMarketingu věnuje vzdělávání. Ve svých kurzech se zaměřuje na sebevědomí žen a jejich obchodní dovednosti. Zajímají vás tipy na to, jak si říct o vyšší plat nebo co mají #HolkyzMarketingu v plánu do budoucna? Poslechněte si náš rozhovor.

Chcete si audit sociálních sítí rovnou stáhnout? Najdete ho na taste.cz.

Rozhovor je k dispozici i na YouTube.  

𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz   
 
👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.
 
📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz  🙏🏻 Napište nám!