Loading Downloads
23Episodes
Category: Business:Marketing

👨‍🍳 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.

📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz

🎤 Martin Zítek | „Srovnávače neměly možnost Googlu konkurovat“ | CSS a Heureka.cz | Digichef Podcast

March 6, 2020

U vašich PLA (Product Listing Ads) inzerátů se od roku 2017 neobjevuje jen „By Google“. Google Nákupy se mění. 
Mezi těmi, kteří využili této možnosti je i Heureka.czGoogle tak reagoval na pokutu 2,4 miliardy dolarů, kterou mu udělila Evropská komise. „Google ovlivňoval nakupování uživatele. Srovnávače neměly možnost Googlu konkurovat. V tu chvíli měl Google dominantní postavení na trhu. Tím pádem Evropská komise řekla, že jde o porušení zásad a Google zavedl tento CSS program,“ říká v rozhovoru Martin Zítek, Head of Performace z Heureky.

 
𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz   
 
👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.
 
📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz  🙏🏻 Napište nám!