Loading Downloads
35Episodes
Category: Business:Marketing

👨‍🍳 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.

📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz

🎤 Michaela Studená: „Spousta firem si neuvědomuje, že musí PR chtít.” | Digichef Podcast

August 1, 2022

Public Relations je obor, který má za úkol budovat firemní image a zlepšit veřejné vnímání. Jeho cílem je získat pozornost, dobré jméno a dobré vztahy. „Klienti ale často neví, co chtějí komunikovat a jak to chtějí komunikovat," dodává spolumajitelka agentury CommLab Michaela Studená. Na jaké problémy při práci v agentuře často naráží, proč je důležitá interní komunikace a proč založila iniciativu Pod svícnem, která upozorňuje na problematiku domácího násilí? Nejen to se dozvíte v našem rozhovoru.

Rozhovor je k dispozici i na YouTube.  

𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz   
 
👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.
 
📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz  🙏🏻 Napište nám!