Loading Downloads
43Episodes
Category: Business:Marketing

👨‍🍳 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.



📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz

🎤 Robert Němec | “Naším posláním je hlásat klientům pravdu.” | Digichef Podcast

March 25, 2020
"Naším posláním je hlásat klientům pravdu," říká Robert Němec, šéf agentury RobertNemec.com. Jak vybudovat osobní nebo agenturní brand? "Řídím se tím, co říkal Ježíš - spočítejte si byznys plán!" A patří marketing do politiky? Pohled na politický marketing included! A cítí se být Dominikem Haškem českého marketingu? "Čím víc vidíš značku nebo politika a čím je ten kontakt osobnější, tím je máš ve větší oblibě." 
 
𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz   
 
👉  Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.
 
📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz  🙏🏻 Napište nám!