Loading Downloads
35Episodes
Category: Business:Marketing

👨‍🍳 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.

📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz

🎤 Tereza Čencová: „Ve We Are Signature sázíme na osobní chemii.“ | Digichef Podcast

July 15, 2020

Terezu Čencovou si možná pamatujete jako youtuberku. A nebo ji sledujete na Instagramu. Dnes působí v digitální agentuře We Are Signature, kterou založila společně s Kristýnou Szkanderovou. V agentuře má kromě organizačních záležitostí na starost social media marketing a spolupráci s influencery. Dominika se Terezy ptala třeba na to, jestli při práci využívá své vlastní influencerské zkušenosti, jestli má za sebou nějaký profesní průšvih nebo s jakými klienty aktuálně spolupracuje. 

𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz   
 
👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.
 
📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz  🙏🏻 Napište nám!