Loading Downloads
23Episodes
Category: Business:Marketing

👨‍🍳 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.

📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz

🎤 Tomáš Gavlas | „Bojíme se trávit čas sami se sebou.“ | Digichef Podcast

March 6, 2020
Šéfoval českým komerčním majálesům nebo festivalu Utubering a patří mezi zakladatele influencerské agentury Get Boost. Kromě toho je také poutník a spisovatel. A právě své poutnické srdce Tomáš Gavlas v rozhovoru odhaluje.
Proč strávil několik týdnů v klášteře? Kdo ho inspiruje? A co má tohle všechno společného s prací v marketingu? Netradiční pohled nejen na marketing skrze myšlenky jeho knihy KARLAZ: CESTA ČLOVĚKA.
 
𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz   
 
👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.
 
📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz  🙏🏻 Napište nám!